Ми в соціальних мережах

Як правильно підібрати міжкімнатні двері

Як правильно підібрати міжкімнатні двері

Зміст

Отже, щоб підібрати правильно міжкімнатні двері, потрібно розібратися які міжкімнатні двері бувають, з чого вони виготовлені, і які виробники використовують.

Я поділяю двері на три класи:

1) За якістю складання виробника, тобто кожен виробник використовує різної якості матеріали – не тільки деревину, а й покриття (ПВХ плівку, шпон, екошпон). У більш дешевих виробників дверей відповідно як складання полотна з погонажем, так і покриття поступаються як, це потрібно враховувати, оскільки термін експлуатації їх буде менше, хоч і зовнішній вигляд у них досить непогано може підходити до дизайну Ваших приміщень.

2) Покриття шпон плівка та екошпон. Шпон це лист 0.2 міліметра дерева, що зрізає, він є самим натуральним покриттям міжкімнатних дверей, через що відповідно і ціна на нього більше, це покриття вологостійке, надійне і довговічне.

Фарбовані двері покриваються фарбою за номером рала. Її можна виготовити будь-яким кольором за номером рала, це покриття також є вологостійким. Екошпон це покриття паперове, екологічне, повторює структуру дерева і в колірній гамі може бути в будь-якому кольорі. Дешевий екошпон дуже тонкий, його не рекомендую ставити до приміщення, де є перепад температури чи вологість.

Плівка найпоширеніший вид покриття. Надійна, вологостійка, доступна в ціні та буває роздрібних кольорів, через що є лідером продажів.

3) Пагонаж. Звертайте увагу на те, з чого він зроблений. Стійкові коробки бувають зі зрощеного масиву та з МДФ. Зрощений масив це вологостійкий матеріал, він довговічний і прослужить довго при правильній експлуатації. МДФ пресований папір, який реагуватиме на перепади температури та вологу негативно, краще не встановлювати такі коробки в санвузлах, вони недовговічні.