Ми в соціальних мережах

Встановлення міжкімнатних дверей

Встановлення міжкімнатних дверей

Зміст

Міжкімнатні двері служать для поділу простору в приміщеннях та для забезпечення шумоізоляції у квартирі, будинку чи офісі. Очевидно, що міжкімнатні двері в інтер'єрі повинні максимально відповідати загальному стилю оформлення.

Купити якісні міжкімнатні двері, які б своїм дизайном прикрашали приміщення, ви зможете в нашому магазині дверей “Квадрат”. Вибір міжкімнатних дверей дуже широкий - є і класика, і сучасні моделі, і бюджетні варіанти, і звичайно преміум.

На особливості установки впливають тип та розміри міжкімнатних дверей, матеріал з якого виготовляється полотно та коробка, спосіб відкриття та величина дверного отвору.

Поетапна установка міжкімнатних дверей включає:

  • Складання дверної коробки;
  • Встановлення петель (навісів);
  • Монтаж коробки та навішування полотна;
  • Розклинювання та запінювання монтажних зазорів;
  • Встановлення замка та ручок у дверне полотно;
  • Кріплення додаткових планок при необхідності;
  • Кріплення наличників;

Якісний монтаж міжкімнатних дверей впливає на надійність та термін експлуатації, на зручність користування ручками та замками, на зовнішній вигляд конструкції.

Перед монтажем короб дверей обов'язково ретельно виставляється в отворі рівнем або схилом. Після регулювання він надійно фіксується за допомогою дюбелів із шурупами або анкерними болтами. При невеликій вазі дверей краще використовувати дюбелі.

Навіси (петлі) забезпечують функціонування дверей, тому від їхньої якості залежить термін служби конструкції. Розмір петель повинен бути трохи меншим за товщину дверей. Встановлювати бажано якісні вироби, які працюють без затирів з урахуванням сторони відкриття. Основні варіанти петель - це знімні або універсальні, "метелик" або приховані. Усі моделі мають як переваги, так і недоліки.

Конкретний вибір має бути з урахуванням матеріалу, габаритів, ваги дверей та умов роботи. Важливим моментом є і якість інструменту для виконання настановних робіт.

Визначити ступінь складності установки міжкімнатних дверей непросто, є дуже багато факторів, які потрібно враховувати.

Самі ж двері змінюються не так часто і якщо немає достатнього досвіду та відповідного інструменту, то правильніше звернутися до фахівців.

Наша фірма надає такі послуги за демократичними цінами.