Ми в соціальних мережах

Безкоштовний виїзд замірника

Безкоштовний виїзд замірника

Зміст

Виклик на замір та виїзд замірника БЕЗКОШТОВНО!

Для наших клієнтів, які вирішили купити під замовлення у нас вхідні або міжкімнатні двері з монтажем та встановленням під ключ ми пропонуємо послугу «Безкоштовний замір».

Вимірювання дверей проводиться, як правило, майстром-установником, який має відповідний досвід, або менеджером за попередньою домовленістю. вартість робіт та важливі моменти встановлення дверей, а також дасть необхідні рекомендації. Виклик замірника - це гарантія того, що при вимірі враховуватимуться абсолютно всі нюанси: архітектура та конструкція будівлі, товщина і структура стіни, інші вимоги замовника. Тільки правильний вимір може гарантувати надійність, практичність і функціональність дверей при її встановленні та під час її подальшої експлуатації. Скориставшись формою нижче, ви можете замовити зворотний дзвінок наших фахівців.

Виїзд майстра на замір БЕЗКОШТОВНИЙ у межах міст та прилеглих населених пунктів: Київ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Ворзель, Вишгород, Гостомель, Ірпінь. Виїзд на замір проводиться у зручний замовнику час за попередньою домовленістю.

Будь ласка зачекайте... --- Виберіть --- --- Не вибрано ---

Залишити запит